Топ 20 најчудни и луди дизајни на коли

10 август, 20110

Човекот и неговата кола, тоа е таква поврзансот, таква посветеност, таква врска која е посилна од сè.

Понекогаш визијата за саканиот предмет оди предалеку, но нели колите дозволуваат сè, само за наше задоволство…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit