Топ фотки од папараци на право место и во право време

10 август, 20110
naslovna

Познатите и тоа како знаат да направат некоја гримаса. И ако уште во близина се погоди некој папарацо, тоа е полн погодок. Тоа може да биде многу интересна фотографија.

Еве неколку од нив. Видете ги Бред Пит, Лејди Гага, Џорџ Клуни, Џастин Тимберлејк во неверојатно смешно издание.

Бред Пит
Бритни Спирс
Џастин Тимберлејк
Џорџ Клуни
Лејди Гага
Леонардо ДиКаприо
Линдзи Лохан
Мишел Фајфер

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit