Три секс-бомби во филмската верзија на стрипот “Опасни девојки”

26 август, 20110
opasni devojki

Три холивудски убавици ќе играат во адаптацијата на еден стрип со женски тајни агенти.

„Опасни девојки“ е стрип на Џеј Кембел Хартнел, во кој се опишани авантурите на три девојки кои работат како тајни агенти.

Трите главни улоги ги добија кој друг ако не: Мила Јововиќ од „Петтиот елемент“, Кејт Бекинсејл од „Подземен свет“ и Софија Вергара од „Модерно семејство“.

Американските весници пишуваат дека филмот ќе биде мешавина од: акција од типот на „Убиј го Бил“, потоа малку авантура како во „Индијана Џонс“и на крај тимска работа како во „Невозможна мисија“. Филмот треба да го режира Тод Линколн, а снимањето започнува кон крајот на оваа година.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma