Тринаесет годишната Rebecca Black демантира дека е бремена

16 мај, 20110
Rebecca-Black

На само тринаесет години, Rebecca Black веќе се соочува со нападите од страна на оние кои не ја сакаат. Таа изјавила дека се чувствува повредено бидејќи постојано е на мета на оние кои не ја сакаат.

Најпрво ми праќаа смртни закани, а сега измислија дека сум бремена и дека сериозно размислувам за абортус. Тоа не е точно, изјавила Rebecca.

Таа се стекна со светска слава со очајниот сингл “Friday”, за кој е познато дека нејзините родители платија поприлично голема сума на пари на продукциската куќа која се занимава со малди луѓе кои се очајни за слава.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma