“Two and a Half Man” продолжува без Charlie Sheen

29 април, 20110
TWO AND A HALF MEN

Продуцентите на хит серијата “Two And a Half Man” најавија деветто продолжение на серијата. Тие изјавија дека серијата ќе продолжи со снимања, овој пат без Charlie Sheen . Во новото продолжение главната улога и целото внимание ќе биде свртено на Alan, братот на Sheen.

Иако Sheen пред извесен период изрази желба пак да се врати на снимањата со извинувања и ветувања дека нема никогаш повторно да прави скандали, сепак продуцентите решија да продолжат без него.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi