Уапсен е Ricardo Chavira

4 мај, 20110
ricardo

Актерот Ricardo Chavira, познат по својата улога во серискиот филм “Desperate Housewives” доцна ноќеска бил уапсен.
Тој возел во пијана состојба и бил фатен од старана на полицијата. Но, затоа што тој одбил да го направи алко-тестот бил приведен во станица. На 39 годишниот актер му е одредена кауција од 25.000 долари, пренесува Hello.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma