Уапсен Љубе Бошковски

6 јуни, 20110
intervju-ljube boskovski

Лидерот на партијата Обединети за Македонија Љубе Бошковски пред десетина минути беше уапсен во еден познат скопски ресторан.

Од неговата партија ја потврдуваат веста и велат дека апсењето е за нелегално финансирање и нелегални трансфери на пари во партијата. Како што дознаваме Бошковски бил изнесен од ресторанот во придружба на специјалци.

Извор: Нетпрес

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber