,,Убавката,, Андреј Пејиќ си фати ,,Бамбула,, за дечко:)))

21 октомври, 20110
andrej-bb

Андреј Пејиќ во еден ноќен клуб во Лондон пристигнал во друштво на ББ, црномурест модел и поранешен танчер, за кој се зборува дека е неговиот нов дечко.
Кога дваесет годишниот Андреј Пејиќ во вторникот вечерта прошетал низ улиците на Лондон, никој не помислил дека зад русата коса и краткото здолниште стои дечко кој е облечен во женска облека.
Контроверзниот модел, кој на модната писта понекогаш се појавува како машко, а понекогаш и како женско, носел црн мини фустан, бела раскопчана кошула, чорапи до колена и црни чизми.
Моделот во лондонскиот клуб пристигнал во друштво на поранешениот модел и танчер ББ. Се шпекулира дека тие се во љубовна врска, но босанскиот модел никогаш јавно не зборувал за својата хомосексуалност.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş