Uma Thurman блесна во Кан

12 мај, 20110
64th Annual Cannes Film Festival - "Midnight In Paris" Premiere

На Канскиот филмски фестивал продефилираа голем број на славни личности, а една од нив беше и Uma Thurman. Таа како член на жирито оваа година внимателно го избрала и фустанот со кој успеа да го привлече вниманието на секој.

Фустанот е во бела боја, но на него има длабок шлиц со кој таа мораше внимателно да се движи.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma