Варнер Брос ги повлече трејлерите за “Мамурлук 2”

7 април, 20110
hangover-2

Варнер Брос по само неколку дена од пуштањето на трејлерите во кино салите, ги повлече со објаснување дека содржат непримерна содржина. Имено, во трејлерите за филмот “Hangover 2” се појавува мајмунот кој симулира секс, а тоа не е дозволено да се емитува за лица кои се помали од 17 години.

Од Варнер Брос најавија дека новите трејлери ќе бидат пуштени многу наскоро.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi