Венеса Хоефкенс ужива да ги покажува своите силикони

29 мај, 20110
0

Атрактивната Венеса Хоефкенс, често ја споредуваат со Памела Андерсон, па не е ни чудо што некое време работела како двојничка на познатата глумица. “Тоа беше навистина смешно. Ме бараа во тв емисии, на премиери, филмови…дури бев и статиста Baywatch“, објавила Венеса на својата службена страна. Оваа манакенка и водителка е омажена за белгискиот фудбалер Крло Хоефкинс кој игра за клубот “Brugge”. Венеса се обидела да направи кариера во Hollywood и да се занимава со музика, но се вратила дома, бидејќи како што кажува и недостига Белгија.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma