Видео: Beyonce го промовираше спотот за Run The World

19 мај, 20110
beyonce_2011

Beyonce го промовираше спотот за песната “Run The World”, во текот на шоуто “American Idol”, на само една недела откако нејзиниот колега Steven Tyler го направи истото.

Во спотот како и вообичаено, таа ги покажува своите танчерски способности, овој пат подржана од секси девојки кои игртаат во позадина облечени во градници.

Песната е посветена на сите силни жени, кои успеале да ја постигнат целта, да имаат семејство, деца, завршен факултет и кои по сето тоа пак се враќаат успешно на своите кариери.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi