ВИДЕО: Енрике Иглесијас знае каде да загњури

8 април, 20110
a

Еден од најпосакуваните пејачи од страна на женската популација Енрике Иглесијас уште еднаш потврди колку е неодолив.

На неговиот концерт во Белгија, една од обожавателките се искачила на бината и почнала да игра заводливо заедно со пејачот, тој во еден момент ја подигнал маицата на девојката и почнал да ја бакнува по стомакот а потоа и по градите, целиот чин бил проследен со огромни овации од страна на публиката.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma