Видео: Mike Tyson во поинакво издание

19 мај, 20110
mike-tyson-wife

Mike Tyson заедно со неговата сопруга Lakih Spicer настапија на аргентинското шоу “Bailando 2011”, што е нивна верзија на “Танц  со ѕвездите”.

Тие ќе се натпреваруваат со уште 29 други познати парови. Се зборува дека тој прифатил да се појави на шоуто поради финанскиски проблеми, за кои пред извесно време проговоре.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=knjcjIn18IU

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi