ВИДЕО: Немам пријатели, немам сеќавање се е само “deja vu”

17 јуни, 20110
jony

Новинар од српската телевизија Прва Тв, телефонски се слушнал со Бранимир Џони Штулич на кој тој се согласил на кратко интервју.

Ако не знаеш да направиш песна, џабе ти е трудот, се е во тоа, знаеш или само се преправаш дека знаеш, во негов стил му изјавил Штулич на новинарот на Прва ТВ за прашањето за сржта на музичкиот талент. Тој одбил да се сретнат и да го направат интервјуто во живо но сепак телефоински му одговорил на неколку прашања.

Денес сватив дека немам пријатели, и не можам да им се начудам на луѓето кои се фалат дека имаат пријатели, изјавил Штулич.

Не се сеќавам ништо на минатиот живот, само ми се причинува дека имам “deja vu” завршил Штулич.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort - Korsan taksi -

https://finandearth.com/