Видео: Првиот бакнеж на кралската двојка

29 април, 20110
Видео: Првиот бакнеж на кралската двојка

Во Вестминистерската катедрала во Лондон се случи венчавката на Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон. Венчавката како што беше најавено, започна во 12:12 по централно европско време, а во 14:29 младенците го разменија првиот бакнеж како брачна двојка.

http://www.youtube.com/watch?v=2rkwLe799Go

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit