Видео: Во најава спотот на “I’m Into You” на Jennifer Lopez

27 април, 20110
jennifer lopez launch 020211

Веднаш по мега хитот “On The Floor”, Jennirer Lopez снимаше видео запис за песната “I’m Into You”. Веќе е познато дека за ова снимање беше ангажиран шпанскиот актер William Levy.

Спотот целосно ќе биде пуштен само ден пред премиерното пуштање на нејзиниот нов албум во продажба на 2 мај.

Нејзиниот тим одлучи да ја изненади публиката и да претсатви само дел од споптот.

http://www.youtube.com/watch?v=2nEDSjulGOg&feature=player_embedded

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi