Викторија Спрус, колекција на чевли за лето 2012

22 август, 20110
Victoria-Spruce

Колекцијата, Викторија Спрус се чевли кои веќе може да ги набавите, ако сакате да бидете тренди во текот на лето 2012 година!

Најголем дел од колекцијата се чевли со многу висока потпетица, малку “изопачени и испреплетени”, но еднакво елегнтни и впечатливи. На нив има многу парчиња, поради што делуваат дека се изработени од повеќе делови.

Некои велат дека идејата за овие чевли е претерано модернистичка и не може да гарантира елеганција, но оние жени кои ги пробале овие необични модели велат дека ако добро ги исомбинирате може да изгледате многу грациозно. Боите се нежни и секој пар чевли одлично може се вклопат со широк спектар на вашата облека.

Викторија Спрус дефинитивно дојде на високо ниво со оваа колекција на чевли, за кои сигурно ќе се зборува во текот на следната сезона.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit