Во домот на актерката Енди МекДауел

15 ноември, 20110
21

Удобен и топол се зборовите кои најдобро ќе го опишат домот на оваа позната актерка, иако на прв поглед можеби нема да видите ништо луксузно, сепак овој дом чини 4,5 милиони долари или толку барем го цени ѕвездата која реши да ја продаде оваа куќа.

Овој дом на познатата актерка и заштитното лице на Лореал се наоѓа во Северна Каролина.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi - betasus giriş