Во сино, на плажа…

3 јуни, 20110
naslovnnahm_wateraid_2011

Доколку не сте во можност да ги купите… тогаш еве само како предлог како треба да изгледате ова лето на плажа. H&M за ова лето ја предложува сината боја. Ова е само дел од она што тие го спремија за вас.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma