Ашанти во секси издание го најавува новиот албум…

28 јули, 20110
ashanti-new

Ашанти била многу зафатена! По три години во студио, хип-хоп ѕвездата напорно работи на својот петти албум.

Се појавува во бикини со аксесоари и светкаво здолниште, Ашанти е претставена како златна божица на фотографиите за омотот на новиот албум. Иако датумот за премиерата на албумот сеуште не е објавена, едно е сигурно-девојката изгледа одлично!

Ашанти тука не застанува, таа се подготвува за симање на нови албуми, нови предизвици. Соработувала со  Dr. Dre, Rico Love и Alex Da Kidd. Се надеваме ќе слушнеме некој материјал од неа, наскоро!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit