За неа нема зима: Џордан се појави во проѕирни хеланки и гаќички…уживајте :)

25 декември, 20110
Jordan_1

Старлетата односно познатата Џордан, вака облечена излезе со своите пријатели на божиќна забава во Лондон. За горен дел актерката избра маица без ракави.

Медиумскиот простор обично се полни со скандали и скудна облека, па поради тоа фотографите се потрудија да дојдат до вакви фотографии. Џордан (33 години) не размислува за студените зимски временски услови. За своето вечерно излегување носеше црни, проѕирни хулахопки, чиј горен дел беше изработен од гаќички. За горен дел избра маица без ракави со натписот “Ти си мојот најомилен”. Сето тоа го заокружи со црни чизми до колена.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma