Забегана професорка снимала секс со својот ученик. Да не треба да и платиме за тоа?

8 август, 20110
TaraDriscoll5eea0979-e2f3-4782-88da-6b3a76da5d24

Професорка по право, била обвинета за силување, откако снимила секс сцена со својот ученик, пишува Дејли Мејл.

Тара Дрискол(33) од Лонг Ајленд била обвинета откако полицијата добила копија од снимката каде таа има секс со својот ученик(16).

Полицијата изјавила дека ученикот признал се, откако мајката го приморала на тоа. Мајката потоа ја повикала полицијата која ја уапсила несреќната професорка. Ученикот изјавил дека професорката го повикала во својот автомобил и го однела во хотел каде што се препуштиле на страстите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi