Замислете што се крие под фасадава од пудра!

8 август, 20110
naslovna

Кејти Прајс јавно вети дека никогаш повеќе нема да се мажи. По двата неуспешни брака, таа изјавила дека нема намера повторно да застане пред лудиот камен.

Никогаш повеќе нема да се мажам. Бракот е скапа работа, а уште поскап е разводот, изјавила Кејти.

Колку таа ќе си стои на зборот ќе видиме за кратко, со оглед на тоа дека е во врска со Аргентинскиот модел Леандро Пени.

Таа деновиве ја промовираше новата колекција наречена “Day 22” каде освен манекенките, се појави на пистата и Кејти, стегната во тигрест фустан и со дебел слој пудра. Може да претпоставиме што се крие зад фасадата од пудра…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi