Zsa Zsa Gabor повторно во болница

5 мај, 20110
ZSA ZSA GABOR HOSPITALIZADA PARA AMPUTACIÓN PARCIAL DE PIERNA

Zsa Zsa Gabor  последнава година е честа гостинка во болниците. Таа е повторно хоспитализирана, овој пат поради собраната вода во плуќата. Нејзиниот сопруг Prince Frederic von Anhalt изјавил дека посакува што поскоро да дојде крајот на агонијата на неговата сопруга.

Тој изјавил и дека планира да ја исполни животната желба на својата сопруга. Таа од секогаш сакала да биде мајка. Затоа тој планира да ја искористи својата сперма за оплодување на сурогат мајка, Pamela Beach која е поранешна сопруга на Hulk Hogan. Сакам да ја видам со бебе во своите раце на 95 години, изјавил нејзиниот сопруг.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi