Ако партнерот те изненади со букет цвеќе има зошто…

3 февруари, 20120
c

Ако вашиот партнер се прибере дома со букет цвеќе, има причина зошто, сметаат 2/3 од жените, покажа едно ново истражување.  Претераното мило однесување од негова страна е знак дека нешто не е во ред. Секоја од нас мечтае за романтичен гест од страна на нејзиниот партнер, но кога тој ќе реши да ја изненади, тоа е веќе нешто друго. Не е вашиот роденден, или вашата годишнина, а тој се враќа дома со цвеќе или парфем во рака? Зошто? Една од најчестите причини мажите наеднаш да станат толку „романтични“ без повод и причина е ништо друго, нешто како грижа на совеста. Тие така се обидуваат да се искупат за некоја своја постапка или дело ( поврзано со друга жена) секако.

Не ве советуваме да го фатите за врат штом направи ваков гест, туку само повнимателно набљудувајте го неговото поведение и однесување, ако има нешто, а вие сте доволно паметна, ќе го откриете вистинскиот мотив за подарениот букет цвеќе. Ако се покаже дека цвеќето е начин да си ја исчисти совеста, тогаш слободно фатете го за врат.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber