Актерката “заборавила” на титулата стилска икона на црвениот тепих, па се осмелила на ова!

30 ноември, 20120
scarlett

Кога некој ги диктира стандардите како неа, овие испади се неприфатливи.

Bag lady: A dressed down Scarlett Johansson lugs multiple bags around New York City on Wednesday looking far less polished than the sexy star normally does

Актерката Скарлет Јохансон важи за најдобро облечена дама на црвениот тепих. И нема еднаква. И логично е каква би требало да биде надвор од него. Добро, не баш во оние фустани, но барем да го пронајде за себе стилот кој е прикладен на една дама како неа. Скарлет е уловена на улица без шминка,со подигната коса и панталони кои ги искомбинирала со зимска јакна. А чевлите се приказна за себе. Што и се случило? Дали им дала слободен ден на стилистите или е време да пронајде нов?

Ouch! The Avengers star had all five of her ear piercings on display as she hurried around Manhattan

Ink love: Scarlett's elasticated tracksuit-like pants showed off one of her tattoos

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber