Се скрши една од најконтроверзните двојки некогаш!

30 ноември, 20120
bobbi-kristina-nick-gordon-car-accident

Боби Кристина и Ник Гордон повеќе не се заедно!

Тоа го објави самата Кристина на Твотер и со тоа веројатно ја израдувала својата баба, мајка на покојната пејачка Витни Хјустон, која жестоко се спротивставуваше на оваа, како што таа ја нарекува, инцестуозна врска помеѓу двајца млади.

Да ве потсетиме, Боби е биолошка ќерка на Витни Хјустон, додека Ник е посвоениот син. Двојката се заљубиле, а по смртта на пејачката и јавно ја објавија нивната врска.

Објавија и веридба, телата ги украсија со исти тетоважи…Сепак се чини дека на романсата и дојде крај.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit