Апартманот на Дакота Фенинг во Њујорк

26 јануари, 20120
h8b97y

Холивудската супер ѕвезда која од дете ги покажа своите актерски таленти, нема да дели соба со останатите студенти, бидејќи си изнајми стан во кој ќе ги помине своите студентски денови и тоа за 8400 долари месечно.

Новиот апартман на актерката има две спални соби, две бањи, прекрасна кујна, големи прозорци, тераса.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber