Arnold Schwarzenegger и Danny DeVito имаат брат :)))

31 март, 20120
Twins

Дали сте знаеле дека легендарните близнаци имаат брат и дека тој се вика, Eddie Murphy?

Неодамна Danny DeVito најави дека ја разгледува можноста за снимање на продолжение на филмот “Twins” од 1988 година, во кој ја играше главната улога покрај својот “брат близнак” Arnold Schwarzenegger.

Сега “Universal” студиото потврди дека ќе има продолжение на филмот кој би требало да биде многу полуд од првиот филм.

Danny и Schwarzenegger во продолжението ќе дознаат дека нивната мајка родила тројка, а не близнаци и тие ќе тргнат во потрага по “изгубениот брат”, кој ќе го игра Eddie Murphy.

httpv://www.youtube.com/watch?v=OG-CQgtcbqg

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma