Не кажувајте на жена ми! :)

31 март, 20120
h78

Неименуван маж влегол во секс шопот во Оранџ, КОнектикат и почнал да ги разгледува поризводите. Земал еден пар лисици за да ги проба.

Прашувал за маханизмот на затворање на лисиците и некако успеал сам да ги ги заклучи на рацете. Вработените веднаш се обиделе да ги отклучат, но неможеле. Биле повикани пожарникари, а пота и полицајци.

Човекот бил засрамен бидејќи лисиците морале да му ги исечат пожарникарите.

„Лисиците наликуваа на нашите, но ниеден клуч неможеше да ги отклучи. Мораше да се сечат, а мислам дека човекот на крај ги плати“, изјавил помошникот на началникот на полицијата Ед Кејтер.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/