Audi R8 Spyder би требало да биде “лош” автомобил

22 ноември, 20120
audi

Има поголема тежна, благодарение на засилувањето кои спречува свиткување на телото во отсуство на покрив, а вози на 20% помеки амортизери за да не ве предупреди на изгубената ригидност. Меѓутоа, она што го добивате е 5,2 литарски V10 концерт на чиста Lamborghini заводлива музика за многу помалку пари отколку што ви се потребни за Gallardo.

За канадскиот тјунер SR Auto, ова е идеална почетна точка за создавање на проектот Speed Walker, кој почнува со a PUR 4OUR Monoblock 20-инчни тркала и се заедно е врзано за машина со карбонски влакна.

Audi R8 V10 Spyder

Audi R8 V10 Spyder

Audi R8 V10 Spyder

Audi R8 V10 Spyder

Audi R8 V10 Spyder

Audi R8 V10 Spyder

Audi R8 V10 Spyder

Audi R8 V10 Spyder

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber