Без комплекси: Тие носат бикини, мислејќи дека се згодни како Андријана Лима!?

31 јануари, 20120
7

Кога ќе ја видите Жизел Бундшен или Андријана Лима во бикини, ви застанува здивот, но…

Што е со овие жени и девојки чии тела не се толку извајани? Дали тие би требало да имаат ист третман како и врвните модели. Секако! За почеток, во малите бикини неможе да влезат сите припаднички на понежната полвина. А кај оние покрупните се јавува проблем , како воопшто да најдат големина која ќе им одговара…

Погледнете ги овие буцкасти девојки во бикини…

Како Ви изгледаат?

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris