Необичен шведски пар! Се заљубиле канибал и вампирка! :(((

31 јануари, 20120
t679

Исакин Џонсон, познат под името Скар, кој ја има убиено и потоа изедено својата девојка, планира да се ожени со вампирката Мишел Густафсон.

Овој пар инаку се едни од најозлогласените убијци во Шведска, а се вериле во психијатарската болница во која се лекуваат.

Исакин осуден е бидејќи ја има убиено и потоа изедено својата девојка, додека Мишел без причина прободела еден маж во Стокхолм, а подоцна изјавила дека не се сеќава на нешто такво.

Нивната љубов започнала во интернет кафето во психијатарската болница која се наоѓа на исток во Шведска, каде и двајцата се затворени.

„Почнавме да се забавуваме од 13 ноември минатата година. Ме праша дали сакам да му бидам девојка. Јас се согласив и на 9-ти декмври се веривме“, раскажала Мишел.

Се уште не е познато кога овој пар ќе ја напушти психијатарската болница, а од управата изјавиле дека таму пациентите се држат затворени и повеќе од 20 години.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber