Вашите фризури очигледно имале лош ден! :))))

31 јануари, 20120
frizuri

И познатите личности, како и “обичните смртници” имаат вакви денови, кога едноставно не изгледаат како што треба. Сеедно дали тргнале во прошетка или се средувале со часови за некој настан или премиера, на познатите од оваа листа заедничко им е тоа што ницните фризури имале лош ден и тоа што не изгледале ниту малку претставително!

Кој е најлош меѓу најлошите?

Џенифер Анистон
Бритни Спирс
Шер
Кортни
Дејвид и Кели
Доналд Трамп
Џенет Џексон
Џесика Симпсон
Џенифер Лопез
Лили Ален
Скарлет Јохансон
Сара Џесика Паркер
Парис Хилтон

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma