Бијонсе ако е паметна ќе си “лапне” половина милијарда долари! :))))))

3 февруари, 20120
beyonce

Продуцентите на X Factor како што веќе знаете ја отпуштија речиси целата постава на жири и водители, и сега подготвуваат големо изненадување.

Всушност, Симон Ковел сака нови лица во жирито и за тоа не штеди пари – американските медиуми пишуваат дека на Бојонсе и е понудена сума од неверојатни 500 милиони долари за учество во потрагата по музчики талент!

Сопругата на Џеј Зи ќе си “лапне” половина милијарда долари ако потпише договор на 5 години со X Factor. Нејзината годишна плата би изнесувала 100 милиони долари! Како можен член на жирито покрај Бијонсе се споменува и Мараја Кери, но не се знае кој ќе биде нејзиниот хонорар. Сепак, како што пренесуваат американските медиуми, Симон повеќе би сакал тоа да биде Бијонсе.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma