Чарли Шин: Ештон ужасен си, жал ми е за тебе !

17 февруари, 20120
ashton-kutcher-charlie-sheen

Чарли Шин повеќе неможел да издржи , па се истурил на својот заменик колега! Иако тој рекол,  ‘Ништо лично’, ќе видиме како Ештон ќе реагира на оваа навреда.

Уморен сум од преправање дека Ештон Качер  не е грозен, изјавил Чарли Шин коментирајќи го актерот кој ја превзема главната улога во серијата “Два и пол мажи”.

Иако на почетокот за Качер се зборуваше се најдобро, Шин одлучил да каже што всушност мисли откако од “Ворнер Брос” му се заканиле дека несмее да ги користи фотографиите од серијата за промоција на својата нова емисија ‘Anger Management’.

-Уморен сум од лажење дека не е ужасен. Тоа не е ништо лично, само ми е жал за него. Уништен е поради лошото сценарио, вели Шин.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber