Дали ви се допаѓа новиот изглед на Сораја?!

5 април, 20120
soraja-vucelic-usne

Како што и самата најави, Сораја ги извади силиконите од усните!

Таа објавила фотографија од новите усни на својот Facebook профил, каде е многу активна и често поставува фотографии во провокативни изданија.

Новите усни дојдоа на ред по еден месец откако старлетата, која се прослави со учеството во Големиот брат, направи корекција на носот. Инаку, Сораја наскоро ќе се појави и во спотот на Давор Марковиќ, кој својот прв албум го издаде за City records.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi