Џастин Бибер гордо го покажа својот нов автомобил!

9 април, 20120
djastin

Тинејџерската ѕвезда Џастин Бибер знае како треба да се третира една жена. Тоа јасно го даде до знаење кога неговата девојка, пејачката Селена Гомез, ја однел на романтично возење со луксузниот автомобил.

Младата двојка се возеле во Холивуд, а по пат свратиле и до ресторан за брза храна. Она што е највпечатливо е автомобилот на Бибер, Fisker Karma во металик сива боја. Спортски електричен автомобил кој вреди 116.000 $, кој Џастин го добил на подарок од неговиот менаџер.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/