Џенифер и Каспер – едноставно љубовта им цвета :)))

3 февруари, 20120
jlo2

Пејачката Џенифер Лопез и нејзиниот многу помлад дечко, танчерот Каспер Смарт, беа фотографирани како се држат за рака пред влезот на нивното љубовно гнездо – еден хотел во Њујорк.

Џеј Ло и Каспер се почесто можеме да ги видиме заедно, а својата заљубеност не ја кријат. Изгледа дека латино дивата конечно ја најде својата среќа, а судејќи по насмевката на нејзиното лице, изгледа дека конечно го преболи разводот.

Да се потсетиме, пејачката одлучи да се разведе од Марк Ентони, со кого има близнаци Макс и Ема, во средината на јули 2011 година. “Решивме да го прекинеме бракот. Тоа беше тешка одлука која ја донесвме заедно. Ова е многу болно за нас двајцата”, пишуваше во соопштението испратено до медиумите.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber