Трејлер за новиот филм на Мел Гибсон!!!

3 февруари, 20120
mel_gibson_getthegringo_625_youtube_222012

Актерот Мел Гибсон се повлече од медиумскиот живот откако во јавноста беа обелоденети проблемите во љубовната врска со неговата поранешна девојка и мајка на неговото дете Оксана Григориева на која и се закани со смрт, а во истовреме водеше судска борба за старателството над ќерката. Но, Мел, никогаш не се повлече од светот на филмот и на тој начин во средината на скандалот беше објавен филмот “The Beaver”, а сега заврши со снимашето на уште еден филм, “Get The Gringo”.

Во новиот филм Гибсон глуми возач, опасен криминалец кој ќе заврши во затвор во Мексико, а овде ќе започне вистинската акција. Трејлер за филмот е веќе објавен…овде можете да го погледнете. 🙂

httpv://www.youtube.com/watch?v=RK2y_aJkJXM

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma