Ѕвездата од Сексот и градот Синтија Никсон си купи нов апартман

7 февруари, 20120
00

Актерката која се прослави со улогата на Миранда во Сексот и градот си купи нов модерен апартман. 4 спални соби, две бањи, големи широки простории, многу прозорци и модерен мебел е она што го прави овој апартман посебен.

Цената која ја плати за овој апартман изнесува 3,25 милиони долари.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber