Ги израдува фановите: Бар Рафаели потполно гола во бања!

3 мај, 20120
bar

Оваа манекенка секако нема причина да се сокрива во облеката, па воопшто не и претставувало проблем да се соблече целосно и да ги покаже своите облини.

Израелскиот супермодел Бар Рафаели промовираше интимна облека со фотографиите кои нема лесно да ги заборавите. Во секој случај е интересен начинот на кој Бар одлучила да ја презентира долната облека на брендот Under.me. Го направила тоа потполно гола, пушејќи цигара во бањата. Убавицата која е исполнување на машките соништа покажала дека изгледа феноменално и без шминка. По пријатната топла бања, убавицата ја облекла долната облека и легнала на креветот.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi