Го обвинува Мек Доналдс затоа што станала проститутка!

1 април, 20120
5f4

Поранешна вработена жена во ресторанот за брза храна Мек Донладс, сега решила да го тужи истиот бидејќи според неа, токму тој е виновен затоа што таа станала проститутка.

Поточно, лошите услови за работа и матните активности кои ги правел нејзиниот шеф ја фрлиле право во канџите на проституцијата. Шели Лин тврди дека Хендли, шефот во еден од рестораните на Мек Доналдс во Лас Вегас во кој работела, „емоционално и психички“ ја принудил да работи како проститутка.

Ниската плата, лошите услови, ја натерале Шели да го прифати предлогот на нејзиниот шеф и да почне да се занимава со проституција.

Сега Шели го тужи и шефот и МекдДоналдс, бидејќи според неа доколку не биле тие, ниту таа би завршила како проститутка.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/