Го претепала дечкото, бидејќи не сакал да спие со неа:))

7 април, 20120
0194007.48

Фрустрациите обично водат до непотребни предизвици над другите луѓе или работи, а понекогаш доаѓа и до физичко насилство. На оваа тинејџерка и е потребно нешто што нејзиниот дечко и го ускратува, па одлучила да го промени пристапот.

Осумнаесетгодишната  Инес Нунез од Флорида е уапсена откако со тупаница го удрила својот дечко во лице. Всушност, причина за насилството е во тоа што тој ја нарекол ружна и одбил да спие со неа.

Таткото на момчето тврди дека слушнал викање и удирање, и вели дека Инес продолжила да го удира додека момчето лежело на подот.

Инес во своја одбрана вели дека тоа го направила, бидејќи бил непристоен, но и дека насилството било двострано. Момчето, наводно ја удрило и се обидел да ја задави. Полицијата заклучила дека нејзината приказна не е точна бидејќи неколку пати ја менувала, поради тоа ја уапсиле, но подоцна излегла од затвор со кауција од 2.500 долари.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi