Хју Хефнер повторно ќе застане на лудиот камен со невестата бегалка

2 декември, 20120
playboy club mayfair 040611

Хју Хефнер повторно ќе се обиде да застане на лудиот камен со невестата бегалка Кристал Харис!

Според странските медиуми, Харис (26) и Хју Хефнер(86) во последниот период уживаат во своите вљубени моменти, а Харис пред само неколку месеци повторно се вселила во Плејбој имотот. Според информациите, парот ги надминал сите проблеми од изминатата година и неодамна тие одлучиле повторно да се обидат да стапат во брак.

Според неименуваниот извор, времето кое што Харис го поминала одделена од Хефнер всушност ја научило како таа да биде независна и самостојна, нешто кое што таа и првично го барала.

Иако се уште не се знае официјалниот датум на свадбата, овој пат истата е планирана да се случи во најблискиот круг на пријатели и членови на семејствата.

Останува да видиме дали овој пат конечно Харис ќе стане госпоѓа Хефнер, а 86 годишниот Хју Хефнер ќе биде младоженец по трет пат.

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber

- Roblox Vega X Exploit