Исфрлена од изборот за мис бидејќи била машко!

26 март, 20120
Исфрлена од изборот за мис бидејќи била машко!

Јена Талацкова (23) била дисквалификувана од изборот Мис Универзум на Канада бидејќи го променила полот, а тоа го премолчела.

Сопственикот на лиценцата за избор на убавина Доналд Трамп веднаш стана мета на критики.

„Таа ги задоволуваше условите за натпреварување“, изјавил тој.

httpv://www.youtube.com/watch?v=TqvYPL1d3UI

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - escort -

Sağlıktan Haber

- Korsan taksi -

https://finandearth.com/