Каде живее Хали Бери додека и се реновира домот во Холивуд

14 февруари, 20120
7

Додека вилата во Hollywood Hills на познатата актерка се реновира, таа живее во прекрасен апартман во Малибу кој вушност е на плажа и има неверојатен поглед. Цената која ја плаќа месечно актерката за овој апартман изнесува 50.000 долари.

Неверојатниот дом има четри спални соби, четри бањи. Сепак ништо не е потребно со таков поглед од терасите на овој апартман.

 

 

 

 

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - Superbetin -

Sağlıktan Haber