Ко је мало попијо??? Познатите во пијано издание :)))

8 април, 20120
naslovna

Иако за нив мислиме дека се совршени, сепак и познатите „фацки“ се обични личности и сакаат да се опуштат и да се поднапијат. Па, еве како изгледаат кога „претерале со чашката“:

Мајкл Џордан

Вилијам и Кејт

Аврил Лавињ

Кевин Спејси

Бритни Спирс

Дејвид Хаселхоф

Мел Гибсон

Тара Рид

Памела Андерсон

Кифер Сатерленд

Метју Меконахи

Линзи Лохан

Лејди Гага

Кортни Лав

Дру Баримур

Кристина Агилера

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma