Кога маринец вреска од страв! :)))

23 јануари, 20120
Кога маринец вреска од страв! :)))

Маринците важат за силни момци, но маринецот од ова видео не го покажа тоа.  Веројатно овој дечко до крај на животот ќе го преколнува моментот кога седна на седиштето од лудата железница.

Погледнете како изгледа кога маринец вреска од страв:

httpv://www.youtube.com/watch?v=wOdd30uUeXE

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

escort - Korsan taksi - anlaşmalı boşanma